Ostatnia aktualizacja: 9 września 2019

Akademia rodzica

Dlaczego warto?/Nasza idea

W naszym serwisie chcemy dzielić się Państwem wartościową i przydatną wiedzą z zakresu wychowania, wspierania rozwoju i opieki nad dzieckiem. Chcielibyśmy w łatwy i przystępny sposób zachęcić Państwa do refleksyjnego i otwartego na nowości myślenia o sobie, dziecku i wzajemnych relacjach. Być może nie dokonamy tu żadnej rewolucji – co też nie jest naszym zamiarem – ale, mamy nadzieję, że wzbogacimy Państwa ciekawą lekturą i wiedzą o świecie naszych dzieci, który nierzadko jest dla nas trudy do zrozumienia.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy internetowym serwisem, poświęconym świadomemu rodzicielstwu, edukacji, wychowaniu i bliskości. Najważniejsze dla nas wartości to:  DZIECKO – ROZWÓJ – WSPARCIE.

Serwis tworzony jest przez zespół pedagogów i psychologów z wieloletnim doświadczeniem i pasją zawodową. Jesteśmy również rodzicami i dlatego właśnie odważyliśmy się założyć Błękitną Akademię Rodzica. Wiemy, że to spore wyzwanie, ale dołożymy starań, by każdy z Was – bez względu na wiek dziecka – znalazł tu coś dla Siebie.

 ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PONIŻSZYMI ARTYKUŁAMI!!!

Lista plików do pobrania:
  • Zagrożenia dotyczące e-papierosów
  • Ostrzeżenie przed dolapaczami
  • "Mam dziecko w szkole" Nr 1
  • Akceptacja - Fundamenty