Ostatnia aktualizacja: 19 września 2022

Stołówka szkolna informuje o uruchomieniu rejestracji do aplikacji „zamowposilek.pl”

Szanowni Państwo,

Od 03 października 2022r. (poniedziałek) wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.

Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać kolejno zestaw obiadowy na cały miesiąc). Sama wpłata nie oznacza zamówienia.

W aplikacji będzie funkcjonowało ZAMAWIANIE MIESIĘCZNE DO 28 DNIA MIESIĄCA NA KOLEJNY MIESIĄC (do 28 dnia m-ca należy zamówić obiady na cały kolejny miesiąc “z góry”).
Zamówienie i anulowanie obiadów jest możliwe do godz. 9:00 w dniu poprzedzającym wydanie posiłku.

Wyjątkiem jest poniedziałek – anulowanie zamówionego posiłku jest możliwe do godz. 9:00 w piątek.

Posiłki na październik 2022 należy zamówić maksymalnie do 28.09.2022.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką 
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.

Pozdrawiamy

Zespół zamowposilek.pl