UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Witaj pierwsza klaso! 2 września 2019 roku odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego grup zerowych oraz klas pierwszych. Dzieci i rodzice zostali gorąco przywitani przez zespół nauczycieli oraz pana dyr. Grzegorza Szymkowiaka. Dobre słowo na nowy rok szkolny wygłosił ksiądz proboszcz – Andrzej Buczma oraz przewodniczący Rady Rodziców – pan Paweł Szumilas.

Swoich nowych kolegów przywitali starsi uczniowie „Błękitnej”. Przez całą uroczystość towarzyszył nam chór szkolny, który śpiewał i grał na instrumentach, pod kierunkiem pani dyr. Małgorzaty Bortnik, Z ogromnym zainteresowaniem wszyscy obejrzeli występ dziewczynek z zespołu tanecznego „MammaMija” pod kierunkiem pani Anny Ruczyńskiej. 

Pierwszakom udało się zdać  pierwszy egzamin – rozwiązały zagadki oraz odczytały główne hasło łamigłówki – BŁĘKITNA. Na znak przyjęcia do szkoły dzieci otrzymały pamiątkowe znaczki „Błękitnej”. Uśmiechy na buziach dzieci i dorosłych gościły przez całą uroczystość. Imprezę prowadziły dwie wychowawczynie klas pierwszych – Anna Wiszniak oraz  Małgorzata Kurtyka.

To był pierwszy niezwykły dzień w naszej szkole, który mocno zapisał się nam w pamięci. WITAMY W BŁĘKITNEJ i życzymy sukcesów