Baza szkoły

Nasza szkoła posiada dobrze rozbudowaną bazę przedmiotową. Bo to, w jakich warunkach się uczymy i przyswajamy wiedzę jest dla nas bardzo ważne.

Nasze szkolne korytarze są przestrzenne i widne. Aż przyjemnie wyjść na przerwę.
Każda klasa jest odpowiednio przygotowana i wyposażona pod kątem przedmiotu, który jest w niej nauczany. Wszystkie sale lekcyjne posiadają sprzęt audiowizualny i pomoce naukowe pozwalające uatrakcyjniać realizację treści kształcenia z poszczególnych przedmiotów.

Szkoła posiada dwie pracownie komputerowe, dobrze wyposażone, ze stałym łączem do sieci Internet, na lekcji każdy może pracować samodzielnie przy komputerze.

W naszym liceum znajduje się biblioteka z dużą ilością książek, a w szczególności lektur. Każdy lubiący czytać znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W czytelni mamy multimedialne stanowiska komputerowe, także ze stałym łączem do sieci Internet, do samodzielnej pracy ucznia.

Szkoła może poszczycić się dużą aulą, w której odbywają się apele, spotkania z gośćmi (np. przyjechali do nas Piotr Machalica, Edyta Jungowska) oraz różnego rodzaju uroczystości np. Dni Teatru, Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej, Europejskie Wigilie, nasze szkolne studniówki.

Dysponujemy dużą, piękną stołówką, w której możemy wykupić obiady składające się z dwóch dań i często drugie danie jest do wyboru!!!

Mamy bufet szkolny, w którym zaopatrujemy się w kanapki, pączki drożdżówki, ciepłe i zimne napoje. Są też dania z frytkami i hotdogi, a także drobne przybory szkolne.